اخبار اقتصادی

لیست کامل ائتلاف اصلاح طلبان برای انتخابات

رئیس ستاد انتخابات حزب ائتلاف برای ایران لیست انتخاباتی این حزب را گفت.

10 فروردین 1399

طرح رییس موزه لوور برای حفظ آثار تاریخی جهان

رئیس موزه لوور فرانسه پس از حملات تروریستی در فرانسه، طرحی برای محافظت از آثار هنری و تاریخیِ در معرض تهدید در سراسر جهان ارائه داد.

9 فروردین 1399

حزب کارگزاران: اصلاح طلبان باید به علت ناکارآمدی و عافیت طلبی پوزش بخواهند

حزب کارگزاران سازندگی در بیانیه ای توضیح داد: اصلاح طلبان باید از ر أی دهندگان به جبهه اصلاحات به علت ناکارآمدی، بی برنامه گی و عافیت طلبی و حتی انحصار طلبی در درون جبهه اصلاحات پوزش بخواهند.

7 فروردین 1399

رئیس جمهوری ونزوئلا از دولت ترامپ شکایت می کند

مادورو در هفتم فوریه نیز اقدامات اجرا شده علیه خطوط هوایی ونزوئلا و همدستی بخش های رادیکال اپوزیسیون در این حملات علیه اقتصاد و نهادهای کشور را محکوم کرد.

7 فروردین 1399

اتوبوس های رایگان برای فرانسوی ها

نتایج نظرسنجی ها نشان از آن دارد که طی یک سال گذشته، شمار مسافران اتوبوس ها به بیش از دوبرابر افزایش یافته است. درحالی که پیش از این نزدیک به دوسوم ساکنان شهر برای رفت و آمد از خودروهای شخصی استفاده می کردند.

3 فروردین 1399

افزایش سهمیه بنزین تاکسی های بندرعباس

رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر گفت: خودروهای ساماندهی شده سرویس مدارس که به وسیله سامانه سپند تا 20 آذر سال جاری ثبت شده اند، سهمیه اعتباری سوخت که در صندلی های عرضه بنزین قابل استفاده است، دریافت نموده اند.

25 اسفند 1398

ثبت شرکت 3 روزه می شود

فرهاد دژپسند در دومین نشست هم اندیشی کارآفرینان جوان با اشاره به اینکه به سمت تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار حرکت می کنیم، گفت: سرعتی که در جهت این برنامه طی کردیم خوب است ولی مطلوب نیست.

24 اسفند 1398

در نخستین جلسه دادگاه استیضاح ترامپ چه گذشت؟

نمایندگان دموکرات در نخستین جلسه دادگاه استیضاح رئیس جمهور آمریکا در مجلس سنای این کشور در وادار کردن دولت به ارائه اسنادی در ارتباط با اوکراین ناکام ماندند.

19 اسفند 1398

انتها مهلت ثبت نام در سامانه حمایت تا ساعت 24 امشب

سخنگوی ستاد یاری معیشتی حمایتی گفت: مهلت ثبت نام در سامانه حمایت تا ساعت 24 امشب خواهد بود و فعلاً تمدید نمی گردد.

17 اسفند 1398

فناوری نمک زدایی آب دریا در دانشگاه خلیج فارس بوشهر بومی سازی می شود

فناوری نمک زدایی آب دریا برای گلخانه دریایی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر بومی سازی می شود. احداث این گلخانه ها کمک می کند تا علاوه بر اشتغالزایی از آسیب به محیط زیست نیز جلوگیری شود.

11 اسفند 1398

برچسب های امنیتی ضدجعل فراوری شدند

محققان یک شرکت دانش بنیان پیروز به فراوری برچسب های امنیتی با مواد آلی و معدنی شده اند که ضد جعل بوده و امکان ورود محصولات تقلبی به کشور را از بین می برد.

11 اسفند 1398

ثبت نام آزمونEPT دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

ثبت نام آزمون EPT بهمن ماه دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

11 اسفند 1398

فرانسه چهارشنبه میزبان اجلاسی بین المللی درباره لبنان است

دولت فرانسه که خودش با اعتراض و اعتصاب گسترده مردمی روبه روست، اظهار داشت برای تسریع در تشکیل دولت لبنان میزبان اجلاسی بین المللی است.

5 بهمن 1398

ترامپ رهبر کره شمالی را تهدید کرد

فارس نوشت:رئیس جمهور آمریکا تهدید کرد در صورتی که کره شمالی اقدام خصمانه ای انجام دهد، همه چیز را از دست می دهد.

4 بهمن 1398

پیش بینی 5 میلیون زائر در اربعین 99

خبرنگاران/گیلان مدیر اجرایی ستاد اربعین کشور از پیش بینی پنج میلیون نفری زوار اربعین در سال آینده خبر داد و گفت: در اربعین امسال سه میلیون و 700 هزار نفر زائر ایرانی و 200 هزار زائر خارجی اربعین داشتیم.

30 دی 1398

پرداخت وام به نیازمندان تهرانی با معرفینامه مرکز رسیدگی به امور مساجد

مدیرکل کمیته امداد استان تهران از سپرده گذاری یک میلیارد تومانی مرکز رسیدگی به امور مساجد در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان خبر داد؛ به نیازمندان تهرانی با معرفینامه مرکز رسیدگی به امور مساجد، وام پرداخت می شود.

29 دی 1398

خاطره بازهای سینما برای تماشای این تئاتر دعوت شدند

این نمایش برای تمام کسانی که خاطره ای با سینما دارند دوست داشتنی خواهد بود؛ یعنی مردان و زنانی که مویی سفید کرده اند. ما از کازابلانکا و قیصر قصه گفتیم تا دختر پسرهای دهه 70 ای و80 ای که جوکر و ماهی،گربه را دوست دارند.

28 دی 1398

با مشهورترین ارز های مجازی دنیا آشنا شوید

خبرنگاران: مدتی است که ارز های مجازی و دیجیتال، به چرخه اقتصاد دنیای وارد شده اند و کم کم به بخشی تأثیرگذار از مبادلات اقتصادی دنیا تبدیل می شوند. ارز های دیجیتال برخلاف واحد های پولی کشورها، توسط یک دولت، سازمان و یا بانک خاص پشتیبانی نمی شوند بلکه به...

27 دی 1398

رکورد مرد عنکبوتی را شکستم!

از سه طبقه بالا می رود آن هم در کمتر از یک دقیقه. بی شک می تواند با این سرعت، رکورد خوبی از خود در گینس به ثبت برساند.

24 دی 1398

واکنش مجلس به افزایش قیمت بنزین ، آنالیز موضوع در جلسه غیرعلنیِ غیررسمی

زمان نامناسب و افزایش فشار بر مردم کلیدواژه های بعضی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مخالفت با گران شدن قیمت بنزین است؛ هر چند دولت از اقدام خود دفاع و آن را در نهایت به نفع مردم ارزیابی می نماید.

19 دی 1398
تعداد: (52)