استفاده از نخستین ابرجت فن برای ضد عفونی معابر شمال شرق تهران

به گزارش وبلاگ پلاک 9، جانشن شهردار منطقه چهار تهران در ستاد مدیریت بحران گفت: برای نخستین با در شهر تهران، از ابرجت فن برای ضد عفونی معابر شریانی و پرتردد منطقه چهار استفاده شد.

استفاده از نخستین ابرجت فن برای ضد عفونی معابر شمال شرق تهران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ پلاک 9، محمد علی فیاض با اعلام این خبر و با اشاره به وسعت قابل توجه منطقه چهار و لزوم افزایش ایمنی شهروندان این منطقه گفت: با همکاری آتش نشانی منطقه سه تهران بزرگ، بیش از 30 معبر شریانی و پر تردد منطقه چهار که به عنوان نقاط پر خطر شناسایی شده است با ابرجت فن ضد عفونی شد و تا سرانجام سال و خروج از بحران کرونا ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه با تشکیل ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا تمامی فعالیت های منطقه چهار به صورت برنامه عملیاتی در دستور کار قرار گرفته است افزود: غربالگری و تأمین نیرو های آموزش دیده جهت ضدعفونی کردن معابر، تقسیم وظایف میان اعضای ستاد و تأمین مواد مورد نیاز جهت ضد عفونی سطح منطقه از جمله اقدامات پیش بینی شده در این طرح است.

جانشن شهردار منطقه چهار در ستاد مدیریت بحران افزود: در این طرح شبانه روزی پنج دستگاه واتر جت 500 لیتری، دو دستگاه خودروی سم پاشی با ظرفیت 2000 لیتر، 9 دستگاه سم پاش پشتی مخزن دار به همراه بیش از 30 نیرو مشغول ضد عفونی معابر منطقه چهار هستند.

فیاض در ادامه با اشاره به برنامه های روزانه این منطقه در مراکز عمومی به ویژه سرانجامه های تاکسیرانی اضافه کرد: سرانجامه های تاکسیرانی رسالت، علم و صنعت و دردشت، سامانه تندرو خط سه و رسالت، اتوبوسرانی افق، علم و صنعت و شهید زین الدین، سامان سرای لویزان و میادین میوه و تره بار به صورت روزانه ضد عفونی می شوند.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر تمامی معابر پر خطر و پرتردد منطقه چهار در محلات شمیران نو، گلشن، تهرانپارس و نارمک شناسایی و در برنامه روزانه ضد عفونی واقع شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "استفاده از نخستین ابرجت فن برای ضد عفونی معابر شمال شرق تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از نخستین ابرجت فن برای ضد عفونی معابر شمال شرق تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید